Карточки Домана на украинском языке!

Загрузите в App Store Загрузите на Google play

ic_launcher

 
Рады представить вашему вниманию приложение «Карточки Домана» на украинском языке!

Картки для раннього розвитку дитини за методикою Гленна Домана та за схожою методикою Макато Шичида українською мовою. Гленн Доман – вчений, лікар із світовим ім’ям, який розробив передову методику навчання читанню дітей від півроку цілими словами за допомогою розвиваючих карток для дітей.

Картки Домана

У класичному методі навчання за Доманом застосовуються паперові картки. Навчання відбувається наступним чином: дитині показують картки зі словами, що написани на білому тлі червоним великим шрифтом. Кожне слово чітко проговорюється.

Тривалість занять залежить від віку та індивідуальних особливостей дитини, і може становити кілька секунд на початковому етапі. Протягом дня рекомендується повторювати такі заняття кілька разів.

Картки Домана

Частота та тривалість занять підбираються для дитини індивідуально. В Інтернеті можна знайти відеоматеріали про вражаючі результати занять: півтора — дворічні діти вимовляють і показують значення слів, що написані! Діти, які трохи старше — читають цілі речення!

Навчання у цьому додатку можливе за двома режимами: «текст» (максимально наближений до класичного методу), в якому дитині демонструються написані слова-картки на екрані (біле тло, червоні літери) і режим «картинки», в якому на картках зображені підписані фотографії предметів на білому тлі.

В обох режимах картки можна перегортувати. Кожна картка проговорюється диктором. Для карток тварин і деяких інших карток додана можливість відтворити звуки, що видаються тваринами, птахами і комахами, натисканням кнопки

Картки Домана

У додатку «Картки Домана»:

-300+ карток, що озвучені професійним диктором (550+ карток у версії «Golden»)
— більш ніж 400 якісних зображень (640 зображень у версії «Golden»)
— кілька варіантів зображення для однієї картки
-25 тем, що настроюються (35 темi у версії «Golden»)
— Звуки, що видають тварини, птахи, комахи та музичні інструменти
— режим текст / зображення
— режим слайд шоу

— можливість налаштовувати швидкість перегляду в режимі слайд-шоу
— можливість перемішувати зображення
— дитячий режим (блокування кнопки «Назад» і кнопок управління режимами)
— можливість складати і переглядати власний набір карток
— можливість налаштовувати колір і розмір шрифту

Ми будемо вдячні за ваші відгуки, побажання та пропозиції щодо розвитку програми
Увага! Через деякий час роботи з безкоштовною версією програми «Картки Домана» ви побачите рекламні оголошення. Частота рекламних оголошень залежить від того, наскільки довго ви користуєтеся додатком.

 

(Visited 5 054 times, 1 visits today)

Ваш отзыв